ÁLLÁSPÁLYÁZAT

ÜGYVÉDJELÖLTET KERESÜNK!

ugyvedjelolti-allas-Ratkai-Ugyvedi-Iroda.jpeg

A munkajogi, társadalombiztosítási és HR jogi ügyekre szakosodott, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező Rátkai Ügyvédi Iroda munkajogi érdeklődésű ügyvédjelöltet keres teljes munkaidőben történő foglalkoztatásra. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

– az Ügyvédi Iroda jogi munkájának szakmai támogatása:
• beadványok, okiratok előkészítése
• bírósági tárgyalásokon való jogi képviselet
• kapcsolattartás ügyfelekkel
• jogszabálykutatás
• bírósági gyakorlat, jogirodalom kutatása
• jogszabályi változások nyomon követése
• az irodavezető ügyvéd szakmai munkájának háttértámogatása
– ügyviteli, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

– erős munkajogi tudás
– aktív angol nyelvtudás
– megbízhatóság, szorgalom
– precíz, igényes munkavégzés
– felhasználó szintű MS Office ismeretek
– elektronikus eljárások ismerete

Előnyt jelent:

– aktív német nyelvtudás
– korábbi, ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

– szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkakörnyezet
– idegen nyelven történő munkavégzés
– bejelentett munkaviszony

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címen várjuk: ratkai@ratkai.com

Kérjük, hogy jelentkezése elküldése előtt figyelmesen olvassa át az adatkezelésről szóló tájékoztatásunkat: Adatkezelési tájékoztató ügyvédjelölti pályázathoz 2018 augusztus

%d blogger ezt kedveli:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close